Jaxson13
Jaxson13
05-05-2017
Mathematics
contestada
The bottom right says what u need to do (7)
Respuesta :
kassidyy1324
kassidyy1324
05-05-2017
it would be A I believe
Answer Link
haneylia
haneylia
05-05-2017
It is $9 per hour. If you look at the "1 hour" mark on the x-axis, you can see that it lines up with $9 on the y-axis.
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 87+ )
Otras preguntas
What is this answer?10y=360°
How are continental volcanoes formed?
2x-y=-63x-4y=-4Solve using elimination and then substitution
Kenji buys 3 yards of fabric for $7.47. Then he realizes that he needs 2 more yards. How much will the extra fabric cost?
What numbers add up to -5 and multiply to get -90
Solve the equation for y.4x – 5y = 9
I need help writing a 5 paragraph persuasive essay. The topic is: Agree/Disagree, stories with Suprise endings using situational irony is the best. I agree, but
what evidence shows that sumerians where not prehistoric
A. Rice costs $1.33 per kilogram. How much will 1.3 kg of rice cost? B. Milk costs $.71 per liter. How many liters can you buy with $3.00 C. How are part (a) a
What number is halfway between 3000 and 4000