mollyvanauken
mollyvanauken
02-03-2021
Mathematics
contestada
Quizziz 9th grade help please please
Respuesta :
noahc808
noahc808
02-03-2021
Answer:
(x-4)(x-12)
Step-by-step explanation:
If you need help factoring lmk i can help ya :)
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 71+ )
Otras preguntas
geometry : A triangle has two sides of length 14 and 2. What is the smallest possible whole-number length for the third side?
What did Tiberius Gracchus leader do that went AGAINST the principles of sharing power?
What was the point of dumping tea into Boston Harbor?
A taxi ride in Boston costs $11 for 2 miles, and $18 for 4 miles. How much would it cost to go 10 miles?
Explain why energy, fertilizer, pesticides, and seeds are all upstream inputs provided in agribusiness.
What term did Henry Grady create to describe the time period?
What is the GCF of 16x5y2 + 40x4y3? 4x5y3 4x4y2 8x5y3 8x4y2
does anybody know this question?
11 batteries cost $12 What is the unit rate?
Describe the characteristics of Convection,