shivampat512
shivampat512
03-12-2020
Mathematics
contestada
11. $1.44 for 12 pencils
Respuesta :
Luz66
Luz66
03-12-2020
Answer:12 cents per pencil
Step-by-step explanation:
1.44/12
Answer Link
gtsratttttt
gtsratttttt
03-12-2020
12 cents each
Djdjdjdkdkdkd
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 77+ )
Otras preguntas
How did westward settlement and expansion led to the Indian Wars of the Great Plains such as the Massacre at Sand Creek?
Solve the problem -5(x-4)=-30 By Random Questions
What do contour lines that form a circle represent on a map?
There are 12 eggs in a dozen. if a farmer's chickens produce an average of 726 dozen eggs in a month, how many eggs are reported per month?
Anyone know this? Any help would be appreciated
How do I️ simplify the exponents? X^-4/x^8
If you lived at latitude 45 degrees on uranus, for what fraction of a uranian year would the longest winter night last?
Read this quotation from "The World on Turtle's Back." The woman placed the dirt on Turtle's back and performed a ritual to create the earth. She walked around
What must be true for lines a and b to be parallel lines? Check all that apply.
The length of a rectangle is 4 times the width. The perimeter of the rectangle is 45 inches. What is the area of the rectangle /9960871/ce166f9f?utm_source=regi